Branża Słowo

Murarz Anglia stała praca

Data dodania 2017-06-30
Pracodawca AW Services UK Ltd
Miejsce pracy Anglia Southampton

Opis stanowiska

Jesli szukasz pracy na terenie UK? Dobrze trafiles!

Firma w Wielkiej Brytanii poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Murarz.
Prace budowlane przy użyciu , narzedzi recznych (poziomica,miarka,pila reczna,mlotek,szypcze,kielnia etc),uzywanie materialow murarskich.

Ze wzgledu na duza ilosc ludzi zglaszajacych sie na dane stanowisko bez umiejetnosci czeladniczych ,wyjazd kandydat oplaca na wlasna reke. .Kandytat po przyjezdzie otrzymuje albo wyznaczone przez nas zakwaterowanie ,albo pomagamy w znalezieniu odpowiadajacego mu innego zakwaterowania.Koszt zakwaterowania to od L60-L100 tygodniowo na osobe (pokoje jedno lub dwu osobowe).W przypadku utracenia pracy przez kadnydata , dostaje on druga szanse podjecia pracy na innej budowie.Wyjatkiem od tej sytuacji jest utrata pracy przez spozycie alkoholu w pracy lub bycie pod jego wplywem w godzinach pracy, wtedy kandytat wraca do kraju na wlasna reke.Kandydaci musza zabrac ze soba swoje narzedzia z Polski , wymagany spis narzedzi wysylamy po zaakceptowaniu kandydatury na adres email kandydata.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz, wymagane duze doswiadczenie w pracach czystych! Aby spelnic wymagania Angielskiego pracodawcy trzeba byc w stanie polozyc ok. 400 - 600 cegiel dziennie , tak jak robia to Angielscy murarze. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą oraz znajomość języka angielskiego , dokładność , prawo jazdy mile widziane,komunikatywnosc, rzetelność, samodzielność oraz chęć podjęcia pracy za granicą. Wyksztalcenie zawodowe mile widziane.Zdolnosc do wyjazdu w przeciagu od tyg do dwoch , od momentu zaakceptowania kandydatury.

Praca w Anglii - kontrakt lub umowa zlecenie , atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień lub co dwa tygodnie w zaleznosci od klienta ,dosc czeste mozliwe nadgodziny + weekendy, pomoc w załatwieniu formalnośći związanych z wyjazdem (umowa, zakup biletów, pomoc w zakwaterowaniu,konto bankowe,pomoc w zalatwieniu karty cscs- bhp).

Kontakt

AW Services (UK) Ltd
Mrowcza 243
Warszawa
04-697
TEL: +48222197197
Sylwia +447940470304

EMAIL:aws.sylwia@gmail.com

61 The Avenue
Southampton
SO17 1XS
TEL: +442380381664
EMAIL: office@awservicesuk.co.uk

Lubelska 89/95
Radom
26-600
Centrum Szkoleniowe