Branża Słowo

Hydraulik/Den Haag

Data dodania 2017-09-04
Pracodawca Jobxion
Miejsce pracy Holandia/ Den Haag

Opis stanowiska

Standardowe prace hydrauliczne nie są Ci obce? Jesteś samodzielny, pełen wigoru i chęci do pracy? Znasz angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym? A przy tym posiadasz aktywne prawo jazdy? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Szlifuj swoje doświadczenie zawodowe w Holandii! Nasz klient potrzebuje obecnie wysokiej klasy hydraulika do prac instalacyjnych i montażowych w Den Haag.
Na tym stanowisku zajmiesz się tym, na czym znasz się najlepiej - instalacją wodociągów, kanalizacji i centralnego ogrzewania.

Wymagania

• Doświadczenie (1-2 lata) w montażu instalacji sanitarnych i kanalizacji, gazowych i CO
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (ewentualnie holenderskiego, ale na to specjalnie nie liczymy )
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (w tym samochód mile widziany)
• Wysoka kultura osobista i silna motywacja do pracy
• Chęć szlifowania warsztatu na projektach zagranicznych oraz sprawdzenia się w międzynarodowym zespole fachowców.

Kontakt

email: rekrutacja@jobxion.pl

tel: 486778001

Dodatkowe informacje

Co dostaniesz od nas?

• Holenderską umowę o pracę
• Możliwość skorzystania z zakwaterowania blisko miejsca pracy (przyjeżdżasz na gotowe mieszkanie)
• Ubezpieczenie
• Cotygodniowe wynagrodzenie w/g CAO
• Opiekę (miłego i skutecznego) polskojęzycznego koordynatora w Holandii
• Elektronarzędzia i odzież roboczą
• Dopłaty za dojazdy do pracy swoim samochodem/kilometrówki
• Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego w biurze w Tiel
• Atrakcyjny system rekomendacji nowych pracowników – bonusy za polecenie
• Pokrycie kosztów uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa VCA (o wartości 140 EURO) niezbędnego do pracy w sektorze budownictwa (honorowany w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Austria, Belgia, Luksemburg, ważny 10 lat).