Branża Słowo

HYDRAULIK

Data dodania 2017-12-07
Pracodawca Jobxion
Miejsce pracy EINDHOVEN (HOLANDIA)

Opis stanowiska

Szukamy hydraulików do pracy w Holandii
Umiesz zrobić instalację wod-kan? Nie przeraża Cię rura setka? Wiesz jak podłączyć syfon? Może wolisz robić CO? No chyba, że biała armatura...
Świetnie! Mamy pracę dla Ciebie w Holandii!

Wymagania

Kogo szukamy?
• Hydraulika, który zna się na rzeczy i ma doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych
• Jeśli potrafisz dogadać się po angielsku, niderlandzku lub niemiecku – tym lepiej
• Jeśli masz własny samochód – dostaniesz dodatek bo płacimy kilometrówkę!

Kontakt

Jak aplikować?
Wyślij CV na adres: rekrutacja@jobxion.pl
Jeśli potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń: 505 378 991, 502 419 115, 71 716 25 39, 48 67 78 003 lub sprawdź: www.jobxion.pl, Facebook: @jobxionpoland

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?
• Tygodniowe wypłaty zawsze na czas
• Holenderską umowę o pracę i ubezpieczenie
• Zakwaterowanie w Holandii
• Opiekę polskiego koordynatora
• Narzędzia i ubrania robocze
• Świetną atmosferę