Branża Słowo

Hydraulik/ Leiden (Holandia)

Data dodania 2018-01-30
Pracodawca Jobxion
Miejsce pracy Holandia

Opis stanowiska

Ciekawy, długoterminowy projekt czeka w Holandii w Leiden na doświadczonych hydraulików. Zadaniem zatrudnionej osoby będzie montaż instalacji CO w nowym budynku użyteczności publicznej – w szkole. Częściowo projekt będzie dotyczył renowacji już istniejącej instalacji, a częściowo- montażu całkiem nowych elementów.

Wymagania

• doświadczenie w montażu centralnego ogrzewania w cienkościennych rurach PCV
• język angielski na poziomie komunikatywnym
• prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziany)
• umiejętność czytania rysunków technicznych

Kontakt

Jak aplikować
Wyślij CV na adres: rekrutacja@jobxion.pl
Jeśli potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń: 505 378 991, 502 419 115, 71 716 25 39, 48 67 78 001

Dodatkowe informacje

Oferujemy

• Dobrą tygodniówkę zawsze na czas
• Holenderską umowę o pracę i ubezpieczenie
• Zakwaterowanie w Holandii
• Opiekę polskiego koordynatora
• Elektronarzędzia i ubrania robocze
• Dopłaty za dojazdy do pracy swoim samochodem/kilometrówki
• Świetną atmosferę

Obowiązkowo dołącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.