Branża Słowo

Stolarz z doświadczeniem needed

Data dodania 2018-02-14
Pracodawca Jobxion
Miejsce pracy Denekamp/ Holandia

Opis stanowiska

Stolarzu! Cenisz sobie tradycję? To świetnie, bo mamy dla Ciebie pracę w firmie rodzinnej, która działa w Holandii od 1724 roku. Niemal 300 lat doświadczenia jest gwarancją wysokiej jakości i rzetelności.
Mamy pracę przy projekcie renowacji domków szeregowych w Denekamp (przy niemieckiej granicy). Do zrobienia są izolacje, montaż prefabrykatów i ogólnie wykończeniówka. Are you interested in up to 5 weeks project?

Wymagania

• Przynajmniej 5 lat doświadczenia w stolarce budowlanej
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Własne narzędzia podręczne (elektronarzędzia zapewniamy)
• Certyfikat VCA (jeśli nie masz – pomożemy zdobyć)
• Prawo jazdy
• English (or Dutch) language skills needed

Kontakt

Jak aplikować
Wyślij CV na adres: rekrutacja@jobxion.pl
Znajdź swojego rekrutera: https://jobxion.pl/zawody/stolarz/

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń: 798 834 026

Obowiązkowo dołącz klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej procedury i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Dodatkowe informacje

Oferujemy
• Atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas
• Holenderską umowę o pracę
• Ubezpieczenie
• Zakwaterowanie w dobrym standardzie
• Opiekę polskiego koordynatora
• Elektronarzędzia i ubrania robocze
• Jeśli masz własny samochód – możesz dostać dodatek do 50 euro tygodniowo plus dopłacimy kilometrówkę za dojazdy!
• Jeśli zdasz VCA za pierszwym razem, opłacamy kurs
• Dla chętnych lekcje niderlandzkiego