Branża Słowo

ASYSTENT/ASYSTENTKA DZIAŁU REKRUTACJI

Data dodania 2006-07-28
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych, przejście przez wszystkie etapy ofertowania, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami zagranicznymi firmy, asystowanie przy realizacji projektów rekrutacyjnych, archiwizacja i przetwarzanie dokumentów, analiza danych.

Wymagania

Wymagania: wymagane jest przede wszystkim zaangażowanie i bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem, bardzo dobra znajomość Internet Explorer, znajomość pakietów Microsoft EXCEL i WORD.

Kontakt

ERTA
al. Krasińskiego 1/3
31-111 Kraków
tel. 012 422 03 93
rekrutacja.erta@op.pl
www.damyprace.pl

Dodatkowe informacje

Oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy z klientami zagranicznymi na rynku: Europa Zachodnia, pracę w młodym kreatywnym zespole, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności organizacyjnych i wykazania się własną inicjatywą, perspektywy rozwoju w kierunku HR.

Mile widziani studenci studiów zaocznych lub absolwenci.