Branża Słowo

PRACA W SUPERMARKECIE

Data dodania 2006-08-18
Pracodawca ERTA
Miejsce pracy CYPR

Opis stanowiska

-) Miejsce pracy: Cypr (miasto Pafos)
-) Czas rozpoczęcia pracy: Tak szybko jak to możliwe
-) Umowa minimum na rok
-) Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (odpada duży koszt). Możliwość zamontowania klimatyzacji (na koszt pracownika)
-) Okres próbny: 30 dni
-) Doświadczenie: Nie wymagane
-) Jedzenie: Zagwarantowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika
-) Pensja: 350 funtów cypryjskich na start, po 3 miesiącach 400 funtów cypryjskich (kwota netto, na miesiąc), podatek opłacany przez pracodawcę.
-) Godziny pracy: 9 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu
-) Wakacje: 18 dni w roku
-) Nadgodziny: Brak, jednak w przypadku pracy w niedzielę - stawka podwójna
-) Wymagania: Zdrowie fizyczne umożliwiające pracę, duch pracy zespołowej, stosowanie się do instrukcji przełożonych, brak uzależnienia od alkoholu, ze względu na charakter pracy (wysiłek fizyczny) praca tylko dla mężczyzn

Wymagania

ERTA, Al. Krasińskiego 1/3, 31-111 Kraków, Tel./Fax:12 422 03 93. Jeżeli chcesz złożyć swoje CV zarejestruj się na stronie: www.damyprace.pl , Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy 2017/1b